ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ آغاز شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز سه شنبه گروه علم و آموزش ایرنا از سازمان سنجش، ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ از امروز سه‌شنبه ۱۶ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت یک هفته تا روز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه منحصرا به صورت اینترنتی از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org/   ادامه خواهد داشت.

دفترچه راهنمای ثبت نام، نیز  اینجا در دسترس است.

متقاضیان در صورتی که دارای شرایط مذکور در دفترچه راهنما باشند، می‌توانند حداکثر در ۲ رشته امتحانی (طبق ضوابط از رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام) متقاضی ثبت‌نام در این آزمون شوند.

متقاضیانی که علاوه بر رشته انتخابی یا امتحانی اصلی (رشته اول) علاقه‌مند به شرکت در رشته امتحانی دوم هستند، ضرورت دارد که کدرشته امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج کنند. این دسته از متقاضیان باید برای رشته امتحانی دوم یک کارت اعتباری دیگر، به مبلغ یک میلیون و ۲۵۰ هزار ریال (یک میلیون و دویست و پنجاه هزار ریال) علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری کنند.

متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور هستند، یا آنها که علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیر انتفاعی هستند  لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، برای هر کدام به طور جداگانه مبلغ ۲۰۰ هزار  (دویست هزار) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی برای دوره مذکور، اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و متقاضیان لازم است از روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.  

ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ آغاز شد