علیرغم توافق اولیه، برنامه از زنده به ضبطی و بعد هم کلا متوقف شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، ادامه پخش برنامه تلویزیونی «سوره؛ فصل سقیفه» در حالی متوقف شد که در سومین شب این برنامه قرار بود محسن قنبریان،، استاد حوزه و محقق و پژوهشگر دینی میهمان برنامه باشد و با او درباره موضوع سقیفه؛ از سبک حکومت تا سبک حکمرانی گفتگو شود.

آنطور که معلوم است قنبریان سر ضبط این برنامه بوده است که به او خبر توقف پخش برنامه را می دهند و پس از این خبر وی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اینگونه نوشت:

امشب مهمان برنامه سوره؛ فصل سقیفه بودم. موضوع ساخت حکومت و ساختار حکمرانی بود. قرار بود هم ساخت حکومت و هم ساختار حکمرانی در سقیفه و عقبه بررسی شود. دو ساخت و ساختار که در گذر زمان یکی مختص به شیعه یکی مختص به سنی نمانده است و امت اسلامی به مداقه در ان محتاجند. لکن متاسفانه علیرغم توافق اولیه اول برنامه از زنده به ضبطی و در دقایق نزدیک به ضبط نیز کل این فصل متوقف اعلام شد! کاش مدیریت جدید صدا وسیما به لوازم این تصمیمات بیشتر بیاندیشد. بحثهای عالمانه با گروه هدف امت واحد اسلامی و در تقابل با تفرقه و فرقه گرایی تنها چاره ما برای در مقابل فتنه جویان است.

علیرغم توافق اولیه، برنامه از زنده به ضبطی و بعد هم کلا متوقف شد

پیش از این قرار بود «سوره؛ فصل سقیفه» به مدت ۱۰ شب از شبکه چهار سیما پخش شود اما ظهر امروز (پنجشنبه نهم دی ماه) اعلام شد که پخش این برنامه بنا به ملاحظاتی متوقف شده است.

علیرغم توافق اولیه، برنامه از زنده به ضبطی و بعد هم کلا متوقف شد