پیروزی خانگی شباب الاهلی با درخشش بازیکنان خارجی

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، تیم های شباب الاهلی و الامارات در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ امارات به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

فدریکو کارتابیا بازیکن آرژانتینی شباب زننده گل اول بازی در دقیقه ۱۳ بود. در ادامه توماس لن اولسن، مهاجم نروژی تیم مهدی علی زننده گل دوم مسابقه در دقیقه ۴۷ بود. تیم میهمان البته توانست یکی از گل ها را در دقیقه ۷۲ توسط ادرلین ریس اورنا جبران کند اما این برای فرار از شکست کافی نبود. بازیکن آرژانتینی شباب در دقیقه ۸۹ یک پنالتی را خراب کرد تا همچنان سندروم خراب کردن پنالتی در این تیم وجود داشته باشد. شباب در جام حذفی هم در ضربات پنالتی شکست خورده بود و احمد نوراللهی ۲ پنالتی را در جریان بازی و در ضیافت پنالتی ها خراب کرده بود.

شباب الاهلی با این برد خانگی ۲۶ امتیازی شد و در رده چهارم جای گرفت. آنها با تیم رده دوم فقط یک امتیاز فاصله دارند. الامارات هم با پنج امتیاز در قعر جدول باقی ماند. 

احمد نوراللهی بازیکن ایرانی و ملی‌پوش شباب الاهلی به طور کامل در زمین حضور داشت و یک کارت زرد گرفت. مهدی قایدی نیز از دقیقه ۸۱ به میدان آمد و چند دقیقه در زمین بود. هم پستی های او در این مسابقه موفق به گلزنی شدند.

پیروزی خانگی شباب الاهلی با درخشش بازیکنان خارجی