ناکامی مطلق سرمربی تیم ملی فوتسال روسیه/ پنج فینال بدون جام!

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال روسیه شب گذشته در فینال مسابقات فوتسال قهرمانی ۲۰۲۲ اروپا برابر پرتغال شکست خورد و از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند. این اتفاق در حالی رقم خورد که روسیه در این بازی با دو گل از پرتغال پیش بود اما در ادامه چهار گل دریافت کرد و بازنده از زمین خارج شد.

این ناکامی روسیه با هدایت سرگی اسکروویچ موضوع جدیدی نیست و روس‌ها پنجمین باخت بزرگ خود طی ۱۳ سال گذشته را با سرگئی تجربه کردند.

روسیه در فینال مسابقات قهرمانی اروپا در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۲۲ حضور داشت اما در هر چهار مسابقه شکست خورد و از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند.

این تیم همچنین به فینال جام جهانی ۲۰۱۶ صعود کرد اما نتیجه آن بازی را هم به آرژانتین واگذار کرد.

سرمربی روسیه بعد از باخت شب گذشته برابر پرتغال گفت: فرصت‌های زیادی برای پیروزی داشتیم. با دو گل از پرتغال پیش افتادیم و می‌توانستیم گل سوم را هم بزنیم. به همین دلیل است که فوتسال بازی جذابی برای هواداران است. یک بار دیگر روسیه یک گام برای به دست آوردن جام کم آورد. بنابراین نمی‌توانیم خوشحال باشیم.

سرگی افزود: هر وقت به فینال رسیدیم شانس با ما یار نبوده است. پرتغال در حال حاضر خوش شانس است و آنها برنده تمام مسابقات هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، این اظهارنظر سرمربی تیم ملی روسیه واکنش‌های منفی را در میان خبرنگاران و کارشناسان مطرح فوتسال جهان داشته است. از جمله «گوستاوو مونانا» خبرنگار اسپانیایی که اعلام کرد سرگئی بعد از ۱۳ سال مربیگری و شکست در ۵ فینال با تیم‌های کهکشانی، حالا از شانس صحبت می‌کند.

ناکامی مطلق سرمربی تیم ملی فوتسال روسیه/ پنج فینال بدون جام!